Key Account Manager e-commerce - Specjalista ds. Kluczowych Klientów e-commerce (sklepy internetowe)

KarcherO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca B2B ze sklepami internetowymi działającymi w branży produktów dla domu i ogrodu lub w branży RTV AGD
  • Realizacja celów sprzedażowych i marżowych w ramach strategii rozwoju rynku
  • Systematyczna analiza i raportowanie wyników sprzedażowych, danych rynkowych, monitoring konkurencji i trendów rynkowych
  • Rozwijanie, wdrażanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem akcji handlowych, ustalanie warunków dostaw promocyjnych, koordynacja działań promocyjnych i marketingowych
  • Analiza wskaźników sprzedażowych i marketingowych i bieżąca optymalizacja działań we współpracy z partnerami handlowymi
  • Realizacja zapisów kontraktowych oraz rozliczenia warunków umów handlowych
  • Planowanie sprzedaży
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi kluczowych klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • Bieżące raportowanie działań sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Efektywna współpraca z innymi działami firmy,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w kanale nowoczesnym lub/i e-commerce
  • Zorientowanie na klienta
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Umiejętności analityczne
  • Proaktywność, empatia oraz kultura osobista
  • Dobra znajomość Excela
  • Mile widziane wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, min. B2

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o wieloletniej tradycji i rozpoznawalnej marce,
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń składający się z wynagrodzenia zasadniczego, premi rocznej oraz dodatkowych nagród uznaniowych,
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, lekcje języka angielskiego finansowane przez pracodawcę, program MultiSport, kafeteria MyBenefit, dofinansowanie do obiadów),
  • szkolenia wdrażające jak również poszerzające kompetencje zawodowe (np. kursy zawodowe, dodatkowe uprawnienia).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Kärcher jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań czyszczących, zatrudniającym około 12.000 pracowników w ponad 70 krajach na świecie. Polski oddział firmy Kärcher działa na naszym rynku od 1993 roku. Oferujemy innowacyjne produkty przeznaczone do użytku domowego i zastosowań profesjonalnych. Nasz sukces zawdzięczamy naszym pracownikom, ich umiejętnościom, pomysłom i zaangażowaniu. Ciągłe inwestycje w badania i rozwój, jakość, marketing i wzornictwo sprawiają, że jesteśmy znaną marką i atrakcyjnym pracodawcą, z którym również Ty możesz rozwijać swoją karierę zawodową.

Key Account Manager e-commerce - Specjalista ds. Kluczowych Klientów e-commerce (sklepy internetowe), Warszawa