Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key account manager - e-commerce

NOWE KOLORY sp. z o.o.

4 4355 220 brutto / mies.
  • Pastewna 25, Wilanów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Pastewna 25

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie ofert handlowych w odpowiedzi na potrzeby Klientów oraz przedstawianie warunków współpracy,

  • Pozyskiwanie nowych Klientów,

  • Budowanie długotrwałej relacji z Klientem,

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami,

  • Pozytywne nastawienie i chęć rozwoju,

  • Determinacja do osiągania celów i pewność siebie,

  • Znajomość pakietu MS Office (w tym bardzo dobra znajomość MS Excel),

  • Mile widziana znajomość rynku e-commerce (np. Allegro, eBay, Amazon, eMAG).

To oferujemy

  • Umowę o pracę bądź inną formę współpracy,

  • Wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system prowizyjny (już od pierwszego pozyskanego Klienta),

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy,

  • Wsparcie zespołu w osiąganiu celów oraz przyjazną atmosferę pracy.

O nas

Wprowadzamy polskie firmy e-commerce na rynki zagraniczne.