Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Key Account Manager E- Commerce

Dax Cosmetics Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i wdrożenie strategii sprzedaży dla kanału e-commerce

  • Aktywne pozyskiwanie, zarządzanie i rozwój kategoriami produktowymi w kanale e-commerce

  • Zarządzanie wzrostem sprzedaży i rentownością podległych klientów zgodnie z celami biznesowymi i budżetem

  • Tworzenie i wykonywanie rocznych planów biznesowych z wykorzystaniem działań marketingowych

  • Planowanie i implementacja wszystkich wdrożeń u podległych Klientów

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientem

  • Negocjowanie warunków współpracy z podległymi klientami (negocjacje umów rocznych i śródrocznych ustaleń)

  • Monitorowanie działań sprzedażowo – marketingowych i porównanie ich z sytuacją na rynku

  • Monitorowanie efektywności implementowanych inicjatyw w kanale e- commerce

  • Praca w siedzibie firmy: Duchnów (powiat otwocki), ul. Spacerowa 18

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia jako Key Account Manager w obszarze e-commerce w branży FMCG (Food / Non- Food)

  • Udokumentowane sukcesy w pozyskiwaniu i zarządzaniu kluczowym klientem

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu  kategoriami kosmetycznymi

  • Umiejętność  budowy rocznych  planów sprzedażowych dla podległych klientów

  • Kontrola budżetu klienta (doświadczenie w zarządzaniu P&L)

  • Umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne, prezentacyjne oraz networkingowe

  • Wysokie umiejętności analityczne, w tym doskonała umiejętność MS Excel

  • Umiejętność brania odpowiedzialność biznesowej

  • Proaktywość i nastawienie na cele

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • 20 minut z miasteczka Wilanów mostem południowym