Logo Pracuj.pl

Key Account Manager Eksport

VIVE Textile RecyclingO firmie

  • Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

VIVE Textile Recycling

Olszewskiego 6

Kielce

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie i realizacja strategii i planów sprzedażowych na rynkach eksportowych,
  • identyfikowanie możliwości rozwoju na nowych rynkach zagranicznych, rekrutowanie nowych partnerów handlowych oraz maksymalizowanie okazji sprzedażowych,
  • monitorowanie i analizowanie danych rynkowych i konkurencji; rekomendowanie modeli biznesowych i akcji pro- sprzedażowych na ich podstawie,
  • przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji, przyjmowanie zamówień od klientów,
  • współpraca z innymi działami w organizacji w celu maksymalizacji sprzedaży,
  • czuwanie nad poprawnością otrzymywanych oraz wystawianych dokumentów sprzedażowych,
  • realizowanie nowych projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w obszarze sprzedaży eksportowej min. 5 lat (budowanie kanałów dystrybucji, tworzenie strategii eksportu, pozyskiwanie partnerów biznesowych),
  • znajomość rynku EMEA będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność myślenia strategicznego, tworzenia procesów, planów i procedur działania,
  • proaktywna postawa i silna orientacja na cel,
  • umiejętność analitycznego myślenia i prezentacji wniosków i rekomendacji,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • gotowość do pracy w Biurze w Kielcach od poniedziałku do piątku.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • rynkowe wynagrodzenie z premią adekwatną do efektów pracy,
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop),
  • szeroki wachlarz benefitów pracowniczych i socjalnych,
  • wdrożenie i pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Działając od 29 lat, VIVE Textile Recycling jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych w Polsce, w pełni skomputeryzowanych linii do sortowania odzieży.

Key Account Manager Eksport, Olszewskiego 6, Kielce