Oferta pracy

Key Account Manager - eksport

SuperDrob S.A.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż oraz budowanie strategii sprzedaży mięsa drobiowego na rynkach zagranicznych: Francja, Anglia, Irlandia, Niemcy;

  • współpraca z klientami SuperDrob S.A. oraz pozyskiwanie nowych partnerów handlowych (eksport);

  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników oferowanych produktów na rynkach eksportowych;

  • dbałość o rozwój asortymentu oraz nowych rynków;

  • planowanie i egzekucja budżetów promocyjnych i marketingowych u obsługiwanych Klientów;

  • zamawianie produktów Spółki i nadzór nad realizacją dostaw.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wykształcenie wyższe;

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;

  • mile widziana znajomość języka francuskiego – nie jest to warunek konieczny;

  • bardzo dobra znajomość rynku w branży wędlin, produktów przetworzonych - Convenience Food;

  • doskonałe umiejętności organizacyjne;

  • wysoka motywacja własna;

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne;

  • umiejętność obsługi komputera;

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów,

  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Program rekomendacji pracowników - możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

Przewiń do profilu firmy