Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager (elektrotechnika – oświetlenie)

Luxiona Poland S.A.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Do grupy LUXIONA należą tak znane w Europie marki jak Troll, Metalarte, Sagelux. Oświetlenie jest naszą pasją od ponad 90 lat. Zakres działalności grupy LUXIONA obejmuje wszystkie etapy realizacji inwestycji w dziedzinie oświetlenia. Realizowane przez nas projekty uwzględniają najnowsze osiągnięcia w kontekście oszczędności energii w systemie oświetleniowym oraz nowoczesny design. Naszym celem jest zapewnienie najwyższego zadowolenia Klienta z eksploatowanego oświetlenia.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy obecnie do naszego Zespołu Sprzedaży kandydata na stanowisko:

Key Account Manager
(elektrotechnika – oświetlenie)Numer ref.: Miejsce pracy: Olsztyn / warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

  • Obsługa rynku inwestycyjnego
  • Realizacja planów sprzedaży do określonych grup docelowych oraz utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z Klientami w powierzonym obszarze
  • Promowanie rozwiązań oświetleniowych firmy wśród architektów i projektantów
  • Doradztwo oraz prowadzenie projektów inwestycyjnych w obszarze rozwiązań oświetleniowych we współpracy ze wszystkimi stronami procesu inwestycyjnego (architektami, projektantami, inwestorami, wykonawcami)
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku
  • Budowanie bazy Klientów i inwestycji w oparciu o moduł CRM
  • Analiza rynku i branży oświetleniowej

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe elektrotechniczne lub pokrewne / budowlane
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku sprzedażowym na rynku B2B inwestycji budowlanych
  • Doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych w branży oświetleniowej / budowlanej oraz aktywne kontakty z architektami, projektantami elektrycznymi, inwestorami i firmami wykonawczymi
  • Bardzo dobra znajomość rynku firm architektonicznych / projektowych
  • Bardzo dobra znajomość rynku oświetleniowego / budowlanego (sektor B2B)
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i zorientowanie na wynik
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość techniki świetlnej
  • Dobra znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego
  • Znajomość rynku dystrybucyjnego (hurtownie elektrotechniczne)
  • Umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby rynku i pracy pod presją
  • Przedsiębiorczość i dynamizm w działaniu
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Motywujący system wynagradzania
  • Rozwojowe środowisko pracy oraz możliwość awansu
  • Pakiet szkoleń produktowych i miękkich
  • Wsparcie marketingowe i techniczne

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny wraz z poniższą klauzulą używając przycisku Aplikuj.

Prosimy o umieszczenie w CV zgody następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych w procesie obecnej rekrutacji zg. z art. 6 ust. 1, lit. a RODO.”

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez LUXIONA POLAND S.A. Jacentów 167, 27-580 KRS nr 0000051064 Twoich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane nie są wykorzystywane do innych rekrutacji, są przechowywane przez okres 3 m-cy, po tym okresie są niszczone.
W w/w okresie masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia podanych danych, wniesienia skargi oraz cofnięcie zgody. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Inspektorem Ochrony Danych Osobowych LUXIONA POLAND S.A. jest Pani Iwona Łabęcka, e-mail: [email protected], tel. 15 8684065.

Ogłoszenie archiwalne