Key Account Manager (elektrotechnika – oświetlenie)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.06.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 25.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do grupy LUXIONA należą tak znane w Europie marki jak Troll, Metalarte, Sagelux. Oświetlenie jest naszą pasją od ponad 80 lat. Zakres działalności grupy LUXIONA obejmuje wszystkie etapy realizacji inwestycji w dziedzinie oświetlenia. Realizowane przez nas projekty uwzględniają najnowsze osiągnięcia w kontekście oszczędności energii w systemie oświetleniowym oraz nowoczesny design. Naszym celem jest zapewnienie najwyższego zadowolenia Klienta z eksploatowanego oświetlenia.

    W związku z rozwojem firmy, poszukujemy obecnie do naszego Zespołu Sprzedaży Eksportowej kandydata na stanowisko:

    Key Account Manager
    (elektrotechnika – oświetlenie)
    Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

    Opis stanowiska:

    • Obsługa rynku inwestycyjnego i dystrybucyjnego na terenie Wielkiej Brytanii
    • Realizacja planów sprzedaży do określonych grup docelowych oraz utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z Klientami w powierzonym obszarze
    • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków kontraktów zgodnie ze standardami firmy
    • Promowanie rozwiązań oświetleniowych firmy na terenie Wielkiej Brytanii i pozyskiwanie nowych klientów
    • Doradztwo oraz prowadzenie projektów inwestycyjnych w obszarze rozwiązań oświetleniowych we współpracy ze wszystkimi stronami procesu inwestycyjnego
    • Kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku brytyjskim
    • Budowanie bazy klientów i inwestycji w oparciu o moduł CRM
    • Analiza rynku i branży oświetleniowej na terenie Wielkiej Brytanii
    • Raportowanie do Area Sales Managera na Wielką Brytanię / Dyrektora Eksportu w Polsce

    Wymagania konieczne:

    • Wykształcenie wyższe elektrotechniczne lub pokrewne / budowlane
    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku sprzedażowym na rynku B2B inwestycji budowlanych
    • Doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych w branży oświetleniowej / budowlanej
    • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, negocjacyjnych i zorientowanie na wynik
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy
    • Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • Prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    • Znajomość techniki świetlnej
    • Dobra znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego i dystrybucyjnego
    • Doświadczenie w pracy na rynku brytyjskim i znajomość kultury tego kraju
    • Umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby rynku i pracy pod presją
    • Przedsiębiorczość i dynamizm w działaniu
    • Istnieje możliwość pracy zdalnej w innej lokalizacji w Polsce

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Najlepszy motywujący system wynagradzania w branży
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • Rozwojowe środowisko pracy oraz możliwość awansu
    • Pakiet szkoleń produktowych i miękkich
    • Wsparcie marketingowe i techniczne

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny wraz z poniższą klauzulą używając przycisku Aplikuj.

    Prosimy o umieszczenie w CV zgody następującej treści:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych w procesie obecnej rekrutacji zg. z art. 6 ust. 1, lit. a RODO.”

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez LUXIONA POLAND S.A. Jacentów 167, 27-580 KRS nr 0000051064  Twoich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane nie są wykorzystywane do innych rekrutacji, są przechowywane przez okres 3 m-cy, po tym okresie są niszczone.
    W w/w okresie masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia podanych danych, wniesienia skargi oraz cofnięcie zgody. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    Inspektorem Ochrony Danych LUXIONA POLAND S.A. jest adwokat Paweł Szot, e-mail [email protected]; telefon: +48 46 832 71 38.
    opisopis