Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager - Export Manager - branża opakowań z tektury litej i kaszerowanej

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 12.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Coberon specjalizuje się w rekrutacji w branży Plastic & Packaging. Nieustannie poszukujemy kandydatów na stanowiska związane ze sprzedażą. Osoby na tym stanowisku zaangażowane będą w rozwój branży oraz pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie.

    Do realizowanych projektów rekrutacyjnych poszukujemy pracowników posiadających wiedzę w branży opakowań z tektury litej i kaszerowanej.

    Miejsce pracy: home office

    Opis stanowiska:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych,
    • Monitorowanie rynku i działań konkurencji,
    • Stały kontakt z klientem i identyfikacja bieżących potrzeb,
    • Doradztwo techniczne w zakresie zastosowań wyrobów oferowanych przez firmę,
    • Realizowanie planów sprzedaż.

    Wymagania:

    • Doświadczenia w sprzedaży w branży opakowań z tektury litej i kaszerowanej na terenie Polski lub Niemiec - warunek konieczny,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
    • Doskonałe umiejętności handlowe i negocjacyjne,
    • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji,
    • Zaangażowanie i silna orientacja na wyniki,
    • Umiejętność logicznego myślenia,
    • Prawo jazdy kat B.

    Oferujemy:

    • Możliwość uczestnictwa w interesujących projektach dla naszych Klientów,
    • Dopasowanie oferty do twojego doświadczenia,
    • Doradztwo biznesowe,
    • Rozwój zawodowy i finansowy,
    • Atrakcyjną premię uzależnioną od osiąganych wyników i realizacji zadań,
    • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie do aplikacji w j. polskim i angielskim następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 02-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."