Oferta pracy

Key Account Manager - Export

KUPIEC Sp. z o.o.

Kupiecka 17

Paprotnia (pow. koniński)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją działań sprzedażowych na podległych rynkach Europy Wschodniej/lub Europy Zachodniej

  • Rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych odbiorców;

  • Rozwój kanału tradycyjnego i nowoczesnego na obsługiwanych rynkach zagranicznych;

  • Odpowiedzialność za prowadzenie negocjacji w zakresie współpracy – określenie planu wejścia, określenie warunków współpracy handlowej (asortyment, ceny, terminy, warunków współpracy etc.)

  • Wyjazdy zagraniczne oraz udział w targach międzynarodowych;

  • Inicjacja działań maksymalizujących sprzedaż dopasowanych do specyfiki danego rynku;

  • Negocjowanie i ustalanie warunków handlowych, zawieranie umów z kontrahentami;

  • Wdrażanie i koordynacja projektów marketingowych i trade marketingowych u obsługiwanych Klientów;

  • Analiza trendów i działań konkurencji;

  • Raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami Firmy;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku w branży FMCG na rynkach Europy Wschodniej/ lub Europy Zachodniej

  • Wykształcenie wyższe preferowane handlowe lub ekonomiczne;

  • Samodzielność i umiejętność efektywnego planowania;

  • Wysoki poziom komunikatywności i odpowiedzialności;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego/ lub bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego;

  • Prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Realny wpływ na kształtowanie polityki eksportowej firmy;

  • Niezbędne narzędzia pracy;