Oferta pracy

Key Account Manager - FTL

Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.

  • Robakowo (pow. poznański)

    Robakowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i rozwijanie Klientów biznesowych na terenie Europy i w kraju oraz w ramach współpracy ze spółkami Grupy Raben – główny obszar skupienia to ładunki całopojazdowe (FTL)

  • Identyfikowanie możliwości rynku i budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami aktualnymi oraz nowo pozyskanymi

  • Prowadzenie prezentacji oraz negocjacji ofert i kontraktów handlowych

  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących branży, Klientów i działań konkurencji

  • Realizacja założonego budżetu i strategii sprzedażowej zgodnej ze standardami Spółki

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Aktywna współpraca z Zespołami operacyjnymi

Nasze wymagania

  • Jesteś otwarty do podejmowania wyzwań, które prowadzą do budowania i rozwoju biznesu

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych z decydentami firmy

  • Posiadasz umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne

  • Odnajdujesz się w prowadzeniu długofalowych projektów sprzedażowych

  • Biegle komunikujesz się w języku angielskim zarówno w mowie, jak i w piśmie – poziom min C1 (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

  • Znasz rynek kompleksowych usług logistycznych

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy

  • Pracę w przyjaznym i nastawionym na dzielenie się wiedzą Zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, m. in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka obcego

  • Możliwość współtworzenia wysokiej kultury organizacyjnej poprzez uczestnictwo w: akcjach charytatywnych, konkursach, spotkaniach i eventach integracyjnych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zniżki z kartą Makro

  • paliwo w korzystnej cenie

  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

  • Benefity z systemu kafeteryjnego MyBenefit

  • bezpłatna aplikacja do nauki j. angielskiego i niemieckiego

Mamy drive do rozwoju!

Ponieważ ciągłe doskonalenie i dążenie do perfekcji jest wpisane w nasze organizacyjne DNA.

FRESH LOGISTICS Polska – to nie tylko jakość, profesjonalizm, bezpieczeństwo i stabilność, ale również optymizm, energia i motywacja do osiągania celów.

W sukces naszej firmy zaangażowani są wszyscy Pracownicy, zarówno w biurach i magazynach, jak również współpracujący z nami Kierowcy.

Naszym drivem jest budowanie angażującego środowiska pracy.

Zawsze świeżo, zawsze na czas! Dołącz do naszego zespołu – czekamy na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia?

  • Uwielbiamy wyzwania i nowe projekty.

  • Praca w zespole wyzwala w nas energię.

  • Wkładamy całe serce we wszystko, co robimy.

  • Uczymy się od siebie nawzajem.