Oferta pracy

Key Account Manager FTL

Grupa GeisO firmie

  • Stryków

    Stryków, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój produktów FTL

  • realizację postawionych celów budżetowych

  • administrowanie procesami sprzedaży, praca w CRM oraz innych wskazanych narzędziach

  • pozyskiwanie i rozwój współpracy z kluczowymi klientami firmy

  • opiekę i bieżącą obsługę kluczowych klientów

  • aktywny udział w dużych projektach firmowych, w tym również dotyczących klientów strategicznych FTL

  • udział w opracowywaniu planów sprzedaży

  • analizę konkurencji oraz trendów rynkowych

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy Geis PL

  • sporządzanie dokumentów handlowych (m.in. oferty handlowe, umowy)

Nasze wymagania

Poszukujemy osób które:

odnoszą sukcesy w sprzedaży usług w obszarze B2B lub w branży TSL (minimum 2-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu klientów z branży TSL)

komunikatywnie posługują się językiem angielskim lub językiem niemieckim (min. B2)

rozumieją potrzebę budowania długotrwałych kontaktów z klientami

są skuteczne w rozwoju sprzedaży i zdeterminowane do osiągania celów

chcą przyczynić się do budowania pozytywnego wizerunku Grupy Geis wśród Klientów

zmotywowanych do intensywnej pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

zdeterminowanych do podejmowania wyzwań, które prowadzą do budowania i rozwoju biznesu

To oferujemy

  • solidną podstawę oraz atrakcyjny (prosty i przejrzysty) system premiowy

  • zaplecze silnej, wciąż rozwijającej się międzynarodowej firmy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę umożliwiającą rozwój,

  • szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, na preferencyjnych warunkach - prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie)

  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej

  • samochód służbowy również do celów prywatnych, notebook, telefon komórkowy

Grupa Geis

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki i transportu. Łączymy doświadczenie oraz wiedzę z obecnymi trendami logistycznymi. Różnorodność doświadczeń i kompetencji prawie 500-osobowego zespołu rozproszonego w 20 Oddziałach w Polsce pozwala firmie świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić sukcesy. Obecnie, z uwagi na intensywny rozwój Zespołu Sprzedaży Geis PL, odpowiedzialnego za rozwój i utrzymanie portfela klientów z obszaru produktu FTL poszukujemy osoby na stanowisko: Key Account Manager FTL.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy