Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

BRITA Polska Sp. z .o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z największymi sieciami handlowymi w swoim regionie.

  • Odpowiedzialność za sprzedaż, dystrybucję i merchandising produktów.

  • Utrzymywanie i rozwój istniejącego portfolio produktów w sieciach.

  • Promocja produktów konsumenckich poprzez nawiązywanie relacji oraz utrzymywanie długofalowej współpracy z klientami.

  • Realizacja Strategii oraz celów sprzedażowych Spółki w regionie.

  • Realizacja wspólnych akcji marketingowych i sprzedażowych.

  • Pozyskiwanie nowych klientów i samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych.

  • Rozwój lokalnego rynku do jego maksymalnego potencjału.

  • Obsługiwany region to Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk.

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista, zdolność do nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji.

  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia negocjacji biznesowych.

  • Umiejętność i chęć do pracy zespołowej, predyspozycje sprzedażowe.

  • Inicjatywa w działaniu, kreatywne i samodzielne podejście do zadań.

  • Umiejętność organizacji pracy własnej, odpowiedzialność i terminowość.

  • Zdolność do analitycznego i strategicznego myślenia.

  • Swobodne posługiwanie się pakietem MS Office.

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

BRITA Polska Sp. z .o.o.

BRITA to międzynarodowy producent i dostawca najwyższej jakości konsumenckich i profesjonalnych filtrów do wody. Firma istnieje na rynku od ponad pięćdziesięciu lat, a jej produkty oferowane są na kilkudziesięciu rynkach. Zakłady produkcyjne firmy znajdują się w Europie Zachodniej, a globalna sprzedaż wynosi kilkaset milionów Euro. Polskie przedstawicielstwo firmy funkcjonuje od ponad 20 lat.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem elektronicznego kanału sprzedaży, poszukujemy osobę na nowe stanowisko Key Account Manager.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za promocję i sprzedaż produktów konsumenckich w sklepach internetowych oraz stacjonarnych w regionie obejmującym w szczególności - Gdańsk, Bydgoszcz Toruń.

Przewiń do profilu firmy