Oferta pracy

Key Account Manager

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów i strategii sprzedażowej w ramach powierzonego regionu

  • pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż projektów cross mediowych

  • wsparcie zespołu handlowego w dążeniu do realizacji celów

  • budowanie znajomości internetowych i prasowych produktów reklamowych

  • przygotowywanie ofert i prezentacji dla zespołu handlowego

  • koordynacja działań pomiędzy klientem a działami wewnętrznymi naszej firmy

  • planowanie i nadzór nad projektami specjalnymi

  • bieżące monitorowanie i analizowanie rynku.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania i obsługi kluczowych klientów B2B

  • doświadczenie w koordynacji pracy zespołów / grup roboczych

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • znajomość specyfiki reklamy, zwłaszcza reklamy internetowej

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji zadań

  • znajomość rynku i otoczenia biznesowego w regionie

  • wysoka kreatywność i motywacja do pracy oraz osiągania celów.

To oferujemy

  • pracę w dużej stabilnej firmie, z produktami, które są silnymi i znanymi markami na rynku

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • stabilne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego plus premii/prowizji

  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez systemy szkoleń

  • samodzielne stanowisko pracy z możliwością awansu

  • wszystkie potrzebne narzędzia pracy

  • program wdrożenia obejmujący cykl szkoleń oraz wsparcie organizacyjne

  • dostęp do unikalnej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii, Internetu i rozwiązań multimedialnych, podnoszącej Twoją wartość na rynku pracy.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Polska Press to wiodąca grupa medialna w Polsce. Od lat działamy jak agencja reklamowa oferując naszym klientom kompleksowe kampanie, które poza prasą obejmują serwisy internetowe, media społecznościowe, urządzenia mobilne, eventy i akcje specjalne.

Jesteśmy wydawcą regionalnych dzienników, serwisów informacyjnych, serwisu naszemiasto.pl oraz wielu periodyków branżowych. Znasz nas pod takimi markami, jak m.in.: „Dziennik Bałtycki”, naszemiasto.pl., „Strefa Biznesu”, telemagazyn.pl.

Przewiń do profilu firmy

Zanim rozpoczniesz pracę, zapewnimy Ci pełen pakiet wdrożeniowy składający się z:

  • pełnego wsparcia organizacyjnego w tym wsparcia managerskiego i opieki doświadczonych pracowników

  • pakietu szkoleń rozwojowych i produktowych, podczas których poznasz wszystkie nasze rozwiązania i produkty skierowane do klienta biznesowego.

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.