Oferta pracy

Key Account Manager

VECTOR SMART DATA sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Krzemowa 6

Wielki Kack

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie i generowanie leadów sprzedażowych

  • Budowanie relacji z klientami – rozpoznawanie potrzeb i dostarczanie oczekiwanych rozwiązań

  • Realizacja celów w ujęciu kwartalnym i rocznym

  • Znajomość trendów, badanie i analizowanie rynku oraz właściwe wykorzystywanie pozyskanych informacji

  • Budowanie znajomości i rozpoznawalności spółki VECTOR SMART DATA na rynku docelowym

  • Przygotowywanie ofert i prezentacji

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu, nawiązywaniu i rozwijaniu relacji biznesowych w dużych i średnich przedsiębiorstwach

  • Dobra znajomość rynku/technologii IoT i transmisji danych

  • Umiejętność pozyskiwania, analizowania i interpretacji danych dotyczących podległego rynku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientami (minimum B2)

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne pozwalające na efektywne zbudowanie i rozwijanie relacji

To oferujemy

  • Rozwój poprzez ambitne zadania i autonomię działania

  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość wpływu na przyszły kształt biznesu

  • Przyjazna i oparta na partnerstwie atmosfera pracy

  • Możliwość kształtowania oferty we współpracy z Klientem

  • Możliwość poznawania nowych technologii

  • Uczestnictwo w ważnych wydarzeniach branżowych

  • Swoboda w wyborze metod i narzędzi pracy

  • Praca w firmie posiadającej własny dział R&D i produkcję w jednej siedzibie

  • Praca w stabilnej, 30-letniej firmie z tradycjami i wartościami kulturowymi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zespół muzyczny

  • praca w zaciszu natury

  • webinary well-being

  • hybrydowy model pracy

  • świętowanie jubileuszy