Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IPK Sp. z o.o.

    Dynamiczna firma rodzinna z branży kosmetycznej, działająca na rynku polskim i rynkach zagranicznych, poszukuje kandydata do wsparcia zespołu na ciekawe i odpowiedzialne stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdynia
    Opis stanowiska:
    • Prezentacja, negocjacje warunków oraz ustalanie poziomu sprzedaży produktów będących w ofercie pracodawcy
    • Dbanie o egzekucję umów z klientem
    • Budowanie optymalnych relacji z klientami poprzez bieżące kontakty indywidualne oraz w oparciu o narzędzia wypracowane i wskazane przez Dyrektora Sprzedaży
    • Realizacja celów sprzedażowych i marżowych
    • Uczestnictwo i zarządzanie projektami sprzedażowymi
    • Przygotowanie planów produkcyjnych uwzględniających Plan Sprzedaży u poszczególnych klientów
    • Współpraca z Działem Marketingu w zakresie przygotowania i realizacji promocji sprzedażowych
    • Przygotowywanie akcji promocyjnych i zarządzanie budżetami promocyjnymi u klientów
    • Analiza asortymentowa oraz przygotowanie i prezentacja raportów
    Wymagania:
    • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku KAM, w firmie FMCG (mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej) – warunek konieczny
    • Doświadczenie we współpracy z sieciami (specjalistycznymi i ogólnymi) – warunek konieczny
    • Doświadczenie w pracy z wieloma kategoriami produktów
    • Samodzielne negocjacje warunków handlowych z sieciami
    • Doświadczenie w realizacji planów sprzedaży w oparciu o wskaźniki
    • Wysokie zdolności negocjacyjne i interpersonalne
    • Dobra organizacja pracy
    • Skuteczność w działaniu
    Oferujemy:
    • Samodzielną, ambitną, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • Motywujący system wynagrodzeń
    • Specjalistyczne szkolenia
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód osobowy, laptop, telefon)
    • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy w młodym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    Przesłanie Aplikacji (kliknięcie w przycisk "Aplikuj") oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych
    osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez IPK sp. z o. o. na
    rzecz podmiotów, z którymi współpracuje, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie
    danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).
    Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich
    usunięcia.
    Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji prowadzonych przez
    IPK sp. z. o. o. i spowoduje niezwłoczne usunięcie twoich danych.

    Administratorem danych jest IPK sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Lęborskiej 3B (80-386 Gdańsk), nr
    rejestru agencji zatrudnienia 656.