Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Key Account Manager

PERLA POLSKAO firmie

PERLA POLSKA

Przemysłowa 26

Głobino (pow. słupski)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, analiza rynku, konkurencji i trendów, identyfikowanie szans biznesowych, proponowanie adekwatnych rozwiązań i działań

  • tworzenie ofert i umów handlowych

  • negocjowanie warunków kontraktów

  • monitorowanie i analizowanie danych dotyczących kontrahentów, sprzedaży oraz optymalizacja asortymentu

  • tworzenie raportów w zakresie wyników sprzedaży

  • rozpoznawanie potrzeb klientów i przygotowywanie optymalnych rozwiązań na bazie portfolio produktów i usług

  • odpowiedzialność za wynik sprzedaży

  • współpraca z innymi działami spółki w obszarze optymalizacji modelu współpracy z klientami

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FMCG

  • biegła znajomość języka niemieckiego i /lub angielskiego

  • umiejętność budowania relacji i realizacji strategii sprzedaży

  • umiejętność analizy, argumentacji biznesowej, negocjacji, efektywnej komunikacji i prezentacji na różnych szczeblach organizacji

  • mobilność i gotowość do odbywania podróży służbowych

  • umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • kreatywne podejście do zagadnień biznesowych

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system premiowy

  • możliwość rozwoju i szkoleń

  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży i posiadającej ambicje dalszej ekspansji na rynku europejskim

  • ciekawe i rozwijające zadania

  • auto służbowe

  • pomoc w relokacji do Słupska

W Perla Polska tworzymy zespół europejskiego lidera na rynku smacznych i oryginalnych przekąsek na każdą okazję. Naszą pasją i prawdziwą specjalnością są hummus, antipasti, sałatki, wrapy, dania z owoców morza i dania gotowe. Mimo, że jesteśmy na stołach konsumentów niemal całej Europy to firma nadal zachowała swój rodzinny charakter. Po prostu wiemy, że tworzenie zdrowego jedzenia to sztuka wymagająca równowagi w każdej dziedzinie życia.

Zajrzyj do nas i sprawdź czym się zajmujemy na www.antipasti.pl lub www.perlaeurope.com

Przewiń do profilu firmy