Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Żabia Wola (pow. grodziski), Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Mszczonów, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 04.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Czynimy życie zdrowszym przekonując, że smakiem owoców i warzyw można cieszyć się łatwo, szybko i przyjemnie w harmonii z naturą.

    Do naszego zespołu poszukujemy:
    Key Account Managera
    Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Mszczonów, Pruszków, Żabia Wola (pow. grodziski)
    Miejsce pracy: Żabia Wola (okolice Nadarzyna, 30 km od Warszawy przy trasie katowickiej)

    Oferujemy:

    • Bardzo atrakcyjny system wynagradzania oraz premiowania
    • Pracę w dynamicznym zespole pozwalającą na rozwój
    • Możliwość rozwoju – samodzielne, niezależne stanowisko w ramach struktury

    Opis stanowiska:

    • Nawiązywanie oraz utrzymywanie stałej, dobrej współpracy z klientami sieciowymi
    • Realizacja założonych planów sprzedaży
    • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków handlowych kontraktów
    • Monitorowanie i analiza zagranicznych rynku
    • Tworzenie raportów oraz zestawień dot. swojego działania

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (mile widziane: rolnictwo, technologia żywienia)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży świeżych owoców i warzyw/ ultraświeżej mile widziane
    • Bardzo dobra praktyczna znajomość j. angielskiego
    • Zorientowana na klienta oraz na cel
    • Bardzo  dobra organizacja pracy własnej
    • Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
    • Prawo jazdy kat. B

    Dołącz do nas - prześlij nam swoje CV!

    Prosimy o przesyłanie aplikacji klikając na przycisk APLIKUJ.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Greenyard  Fresh Poland sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Wiśniowa 1, 96-321 Żabia Wola, dobrowolnie podanych moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, że znane mi są moje prawa do odwołania zgody, wglądu w moje dane, ich poprawiania, przenoszenia i usuwania.

    Klikając przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym.

    bottom