Oferta pracy

Key Account Manager - Handlowiec (art, przemysłowe)

VOG Polska Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Key Account Manager/handlowiec z doświadczeniem w kontaktach z sieciami handlowymi
ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE

Preferowane miejsce zamieszkania: Polska centralna

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z powierzonego sektora rynkowego
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami
  • Negocjowanie umów długoterminowych z klientami
  • Stałe monitorowanie rynku i analiza potrzeb klientów
  • Realizowanie ustalonych celów sprzedażowych

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze sieci handlowych
  • Znajomość rynku artykułów przemysłowych z przynajmniej jednej branży: zabawki/gospodarstwo domowe/ sezon/ tekstylia - będzie ważnym atutem
  • Zdolności komunikacji interpersonalnej oraz umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych
  • Umiejętności organizacyjne i negocjacyjne
  • Mobilność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całej Polski
  • Znajomość języków obcych na poziomie swobodnie komunikatywnym: język niemiecki – preferowany lub język angielski
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji w rynku
  • Ambitne cele i wyzwania powiązane z atrakcyjnym systemem wynagradzania
  • Realizację zadań umożliwiających wykorzystanie potencjału zawodowego
  • Narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy