Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager - Handlowiec

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o., zaliczana do grona największych polskich producentów mebli i rozwiązań aranżacji wnętrz biurowych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Key Account Manager/Handlowiec

    Miejsce pracy: Katowice
    Ref. KAM/Katowice

    Kluczowe zadania:

    • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
    • Współpraca z firmami doradczymi i agentami działającymi w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych, deweloperami i architektami
    • Monitorowanie rynku inwestycji w regionie
    • Dbanie o wizerunek firmy i marki MDD

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia min. średniego, preferowane wyższe
    • Doświadczenia w sprzedaży w segmencie B2B
    • Doświadczenia w branży meblowej (mile widziane)
    • Chęci i zapału do pracy
    • Dobrej organizacji
    • Kreatywności i samodzielności
    • Gotowości do podnoszenia swoich kwalifikacji i ciągłego rozwoju
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Ponadto:

    • Znajomości rynku inwestycyjnego w Polsce
    • Bardzo dobrych umiejętności prezentacyjnych i negocjacyjnych
    • Dobrej prezencji i wysokiej kultury osobistej
    • Sprawnej obsługi programów komputerowych
    • Prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Bardzo atrakcyjną i ambitną pracę
    • Rozwój w dynamicznej i nowocześnie zarządzanej firmie
    • Pracę w młodym, dynamicznym i doświadczonym zespole
    • Doskonalenie umiejętności językowych w ramach godzin pracy
    • Nowoczesne narzędzia pracy