Oferta pracy

Key Account Manager HoReCa

HENRY KRUSE Sp. z o.o. O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

HENRY KRUSE Sp z o.o.
Bielany Wrocławskie ul. Kolejowa 3
55-040 Kobierzyce

www.kruse.pl

Tworzymy systemy dla strategii utrzymywania czystości.
Jesteśmy firmą, która jest liderem w sprzedaży artykułów specjalistycznych w branży chemicznej oraz wiodącym dystrybutorem branży opakowań jednorazowych i kompleksowych rozwiązań w zakresie profesjonalnego utrzymywania czystości i higieny.

Należymy do grupy IGEFA oraz INPACS. Prowadzimy działalność na terenie całej Polski.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy Henry Kruse Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager
HoReCa

Miejsce pracy: Szczecin, Poznań
woj. zachodniopomorskie i wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • wdrażanie nowych produktów oraz optymalizacja obecności produktów na rynku
  • realizacja zadań sprzedażowych, prezentacja naszego asortymentu u klientów
  • kompleksowa opieka nad istniejącymi klientami w celu dalszego rozwoju współpracy
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oczekujemy:

  • doświadczenie w branży i obsłudze klienta w sektorze food
  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • umiejętności negocjacyjnych
  • zdolność do efektywnej pracy pod presją czasu
  • nastawienia na realizację celów i osiąganie sukcesów
  • dyspozycyjności
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
  • premie świąteczne 2 razy w roku
  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód, komputer, telefon
  • kompleksowe szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV na adres firmy
lub za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

  Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy