Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Key Account Manager

CIECH Vitrosilicon S.A.O firmie

CIECH Vitrosilicon S.A.

Żagańska 27

Iłowa

Twój zakres obowiązków

  • rozwój rynku eksportowego i krajowego – pozyskiwanie nowych odbiorców (B2B; rynki Europy Zachodniej i Wschodniej)

  • rozwój współpracy z obecnymi klientami

  • przygotowywanie ofert handlowych oraz bieżący kontakt z klientami

  • tworzenie strategii rozwoju nowych produktów oraz ich implementacji

  • wyznaczanie kierunków rozwoju produktów, monitorowanie i analizowanie informacji na temat sprzedaży i rentowności

  • wspomaganie Dyrektora Handlowego we współpracy z kluczowymi klientami

  • badania rynku, tworzenie statystyk i analiza działań konkurencji, otoczenia rynkowego oraz trendów w branży

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami

  • wysoką orientację na realizację celów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1

  • samodzielność i zaangażowanie w działaniu

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe o profilu chemicznym

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjny system premiowy

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • dostęp do platformy nauki języków obcych dla Ciebie i wybranej przez Ciebie osoby towarzyszącej

  • możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, a w nim m.in.: świadczenie świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci, świadczenie wakacyjne

  • pracę w miejscu, gdzie ważne jest bezpieczeństwo, a atmosfera jest naprawdę dobra.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Prześlij CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna

4

Decyzja

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas. W naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Przewiń do profilu firmy