Oferta pracy

Key Account Manager in E-commerce business

PRZESYŁKOWNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Przesylkownia wraz z Czeskim oddziałem Zasilkovni, Słowacką Zásielkovňą, Węgierskim oddziałem Csomagküldő oraz Rumuńską Coletărią jest częścią czeskiej Grupy Packeta. Holding ma mocną pozycję na rynku czeskim skąd się wywodzi, a także ambicje do dalszej ekspansji. Jesteśmy specjalistami w zakresie nadawania i doręczania przesyłek, posiadamy także własną sieć punktów odbioru.

Głównym zadaniem Key Account Manager będzie pozyskiwanie nowych partnerów na terenie Polski jak również budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z już istniejącymi klientami. Praca na rynku polskim, ale z możliwością ścisłej współpracy z naszymi zagranicznymi oddziałami w Europie.
Key Account Manager in E-commerce businessNumer ref.: miejsce pracy: home office, wizyty w oddziałach firmy w Warszawie i Cieszynie

Główne zadania:

  • Pozyskiwanie oraz obsługa klientów firmy w celu zapewnienia sprzedaży i promocji oferowanych usług
  • Rozpoznawanie i analiza potrzeb klientów
  • Realizacja założonych celów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert
  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami firmy

Profil Kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość rynku Logistycznego oraz e-Commerce
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość trendów rynkowych
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Komunikatywność i samodzielność w działaniu
  • Wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów
  • Dobra organizacja pracy
  • Otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • Atrakcyjny system wynagradzania wraz z systemem premiowym
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia pracy (auto, laptop, telefon)
  • Możliwość szkoleń
  • Współpracę ze specjalistami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w dziedzinie logistyki
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W przesłanym CV proszę o dopisanie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji na stanowisko Key Account Manager w firmie "Przesyłkownia Sp. z o.o.."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy