Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager Industry

CSM

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i realizacja strategii pracy z klientami na rynku docelowym

  • samodzielne budowanie bazy klientów z rynku docelowego

  • przygotowywanie propozycji biznesowych dla klientów, dostosowywanie rozwiązań do potrzeb i specyfiki klientów

  • rozwój sprzedaży produktów CSM Polska

  • przygotowywanie ofert i umów handlowych

  • analiza rynku i szukanie nowych zastosowań produktów CSM Polska

  • utrzymanie i rozwijanie współpracy z klientami na powierzonym terenie

Nasze wymagania

  • znajomość specyfiki i doświadczenie w pracy z klientami na rynku mleczarskim, produkcji lodów lub produkcji cukierniczej

  • doświadczenie w pracy na stanowisku KAM B2B, Manager w Dziale Zakupów lub Project Manager

  • znajomość specyfiki współpracy z klientami przemysłowymi na rynku B2B

  • rozumienie procesu zakupowego po stronie klienta

  • znajomość procesów związanych z wprowadzaniem nowych rozwiązań technologicznych do klientów na rynku docelowym

  • doświadczenie w nawiązywaniu i utrzymywaniu bezpośrednich kontaktów z klientami B2B

  • umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych

  • samodzielność w planowaniu i działaniu

  • otwartość na wyzwania

  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

  • gotowość do wyjazdów służbowych, również zagranicznych

CSM

CSM Polska jest jednym z czołowych operatorów w branży dodatków piekarniczo-cukierniczych na rynku polskim. Spółka należy do międzynarodowej firmy CSM Ingredients z siedzibą w Luksemburgu. Grupa CSM jest jednym z największych producentów w branży, dostarczając produkty dla klientów w wieku krajach. Na ternie Polski dystrybucja dodatków piekarniczo-cukierniczych odbywa się poprzez renomowane hurtownie, przy których pomoc technologiczną zapewniają technolodzy CSM Polska.

Przewiń do profilu firmy