Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager Industry

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 17.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polską filią Schreder Group, wiodącej firmy technologicznej zajmującej się projektowaniem i produkcją energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych oraz inteligentnych systemów sterowania. Miasta, Gminy, Zakłady Energetyczne, architekci, projektanci, a także coraz częściej zakłady przemysłowe traktują nas jako wiarygodnego partnera, zwłaszcza w dziedzinie oświetlenia zewnętrznego. Nasz rynek dynamicznie się rozwija, dzięki szybkiej konwersji rozwiązań opartych na lampach wyładowczych na rozwiązania wykorzystujące technologię LED. W zawiązku z rozszerzeniem naszego portfolio o profesjonalne oświetlenie przemysłowe, poszukujemy odpowiedzialnego Menedżera ds. Kluczowych klientów dla segmentu „Przemysł”, który będzie aktywnie stymulował i nadzorował dalszy wzrost w tym obszarze.

    (branża oświetleniowa)

    Zakres obowiązków:

    • Rozwój i umocnienie strategicznego, nowego segmentu oświetlenia przemysłowego
    • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z obecnymi i nowymi Klientami
    • Aktywna współpraca w obszarze sprzedaży z pozyskanymi już, jak również potencjalnymi Klientami
    • Kompleksowe doradztwo techniczne i wsparcie dla Klientów w Pana/Pani regionie
    • Prezentacja naszego portfolio produktów dla wszystkich grup docelowych Klientów
    • Planowanie i realizacja eventów z Klientami wraz z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży
    • Udział w targach i szkoleniach
    • Aktywna współpraca z pracownikami biurowymi jak również Działem Serwisu i Rozwoju
    • Bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji

    Od idealnego Kandydata/-tki oczekujemy:

    • Odpowiedniego wykształcenia, preferowane studia wyższe techniczne
    • Kilkuletniego doświadczenia w sprzedaży - najlepiej w zakresie oświetlenia przemysłowego popartego odpowiednimi wynikami
    • Znajomości naszych produktów i naszych rynków (Znajomości rynku oświetleniowego w Polsce)
    • Doświadczenia w zarządzaniu projektami, umiejętności komunikacyjnych, także w języku angielskim
    • Chęci osiągnięcia sukcesu, umiejętności negocjacyjnych, zaangażowania i niezawodności w działaniu
    • Prawa jazdy kat. B oraz gotowości do częstych podróży służbowych

    Oferujemy:

    • Profesjonalne i ukierunkowane na rozwój środowisko pracy
    • Umowę o pracę w firmie międzynarodowej o wieloletniej historii
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport, telefon i samochód służbowy

    Z największą przyjemnością spotkamy się, aby Pana/Panią lepiej poznać.

    Kandydatów prosimy o przesyłanie CV wraz z dopisanym oświadczeniem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji godnie z Ustawą z o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 ze zmianami)”