Oferta pracy

Key Account Manager - injection moulding

HRK S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

międzynarodowej firmy produkującej elementy z tworzyw sztucznych dla branży industrialnej i automotive, poszukujemy osób chcących się rozwijać zawodowo w obszarze sprzedaży i obsługi klienta przemysłowego. Jest to oferta pracy skierowana do osób, które cenią sobie prace w zespole, posiadają łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych i chcą się zawodowo rozwijać w sprzedaży tworzyw sztucznych metodą wtrysku.

Key Account Manager to osoba odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i współpracę z kluczowymi klientami firmy. Osoba na tym stanowisku będzie miała bezpośredni kontakt z klientami firmy, reagowała na ich potrzeby oraz podejmowała działania sprzedażowe mające na celu zwiększenia portfolio aktywnych klientów firmy.

Kluczowym celem stawianym osobie na stanowisku Account Managera jest pozyskanie nowych klientów oraz obsługa obecnego portfela klientów firmy w branży industrialnej i automotive na terenie Europy.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie na rynku nowych możliwości sprzedażowych w zakresie oferowanych przez spółkę produktów

  • Sprzedaż indywidualnie projektowanych tworzyw sztucznych w sektorze automotive

  • Realizacja założeń sprzedażowych

  • Przygotowywanie ofert i samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

  • Współpraca również z Klientami zagranicznymi, głównie Europa Zachodnia

  • Monitorowanie rynku oraz analiza działań firm konkurencyjnych konkurencji

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży tworzyw sztucznych lub innych produktów dedykowanych dla industrial i automotive na obszarze Europy

  • Doświadczenie we współpracy z działami wdrożeniowymi produktów do produkcji seryjnej

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Codzienną współpracę z kluczowymi Klientami firmy

  • Bliską współpracę z managementem organizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Atrakcyjne wynagrodzenie bonusowe/premia

  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy

  • Praca w trybie home office

HRK S.A.

Zespół HRK Engineering & Manufacturing realizuje projekty rekrutacyjne w sektorze produkcji, przemysłu i R&D. Specjalizujemy się poszukiwaniu pracowników na stanowiska inżynierskie, managerskie i dyrektorskie. Na co dzień współpracujemy z zakładami produkcyjnymi i firmami, które dostarczają swoje produkty lub usługi do branży przemysłowej. Dzięki temu naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy