Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager International Accounts

RICOH Polska Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna realizacja celów sprzedaży produktów i usług IT do wybranej grupy klientów w tym u klientów międzynarodowych

  • Współtworzenie ciekawych i ambitnych projektów sprzedażowych i wdrożeniowych na rynku IT, w tym w projektach międzynarodowych

  • Tworzenie i utrzymanie relacji z klientami i osobami decyzyjnymi po stronie klienta

  • Współpraca z zespołem rozwiązań i technologii IT

  • Regularne poszerzanie wiedzy dot. współczesnych technologii i rozwiązań IT

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu i usług IT – w szczególności rozwiązań Cloud, usług Service Desk i Helpdesk

  • Znajomość aktualnych technologii i rozwiązań IT

  • Doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu nowych klientów oraz umiejętność rozumienia i badania potrzeb klientów w celu budowania trwałych relacji

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Zdolność do skutecznej komunikacji i budowy trwałych relacji biznesowych

  • Wytrwałość, wewnętrzna motywacja i zaangażowanie w działaniu

  • Umiejętność pracy projektowej i pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1)

  • Gotowość do podróży służbowych na terenie Polski i poza granicami

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu

  • Pracę w modelu hybrydowym z dowolnego miejsca w Polsce

  • Możliwości rozwoju i szkoleń w tym za granicą

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę i motywujące premie

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon i samochód)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jesteśmy Zespołem Ricoh Polska.

Reprezentujemy międzynarodowy koncern świadczący usługi IT oraz oferujący urządzenia i rozwiązania do druku biurowego i produkcyjnego. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia wielofunkcyjne i drukarki, oprogramowanie elektronicznego obiegu dokumentów, systemy szerokoformatowe i produkcyjne na papier cięty i ciągły, projektory, systemy do wideokomunikacji, monitory interaktywne, inteligentne automaty paczkowe, aplikacje do rezerwacji sal konferencyjnych i biurek a także szeroki wachlarz usług IT dedykowanych wszystkim rynkom: od SMB po Enterprise.

Nasza Firma jest znana z wysokiej jakości produktów, wyjątkowego podejścia do Klienta i licznych inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie. Posiadamy także oddziały: w Katowicach, Szczecinie, Trójmieście oraz we Wrocławiu. Współpracujemy również z rozbudowaną siecią Autoryzowanych Partnerów.

Przewiń do profilu firmy