Oferta pracy

Key Account Manager (IT full remote)

SALES HR

12 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
Naszym klientem jest prężnie działająca kilkusetosobowa spółka IT, sprzedająca usługi i projekty technologiczne do klientów w Europie i Azji Szukamy dla niej osoby na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • realizacja planów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów
  • badanie potrzeb i finalizacja umów
  • współpraca z klientami istniejącymi i ich rozwój
  • raportowanie swojej aktywności w CRM

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • min 3 lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży usług outsourcingu IT lub projektów IT do klientów międzynarodowych (klienci średni/duzi)
  • bardzo dobre umiejętności personalne i komunikacyjne
  • biegła znajomość języka angielskiego - C1
  • samodzielność, otwartość, proaktywność

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie podstawowe oparte o B2B : 12 000 + vat
  • pracę w 100 proc zdalną z dowolnego miejsca w Polsce
  • dodatkowe premie - do ustalenia na rozmowie
  • dużą samodzielność
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie marketingowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne