Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager IT

ENGAVE S.A.O firmie

  • Czarodzieja 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ENGAVE S.A.

Czarodzieja 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów z sektora public, a także małych i średnich przedsiębiorstw,

  • rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań IT,

  • przygotowywanie założeń do konfiguracji sprzętowo-programowych oraz wycen,

  • przygotowywanie ofert i prowadzenie rozmów handlowych, zamówień i realizacji,

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych,

  • współpraca z producentami, dystrybutorami i dostawcami zewnętrznymi firmy,

  • współpraca z działem technicznym firmy w zakresie realizacji wdrożeń i instalacji rozwiązań,

  • reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe poparte sukcesami w sprzedaży rozwiązań IT w sektorze public lub B2B – najlepiej w zakresie sprzedaży produktów klasy enterprise (serwery, macierze, sieci) oraz usług serwisowych,

  • znajomość rynku sprzętu i oprogramowania,

  • doświadczenie we współpracy z vendorami oferującymi produkty na polskim rynku,

  • samodzielne prowadzenie procesów oraz znajomość technik sprzedaży,

  • budowanie relacji z klientami, zarówno w sektorze public jak i B2B,

  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,

  • umiejętność planowania i zarządzania własnym czasem,

  • minimum 2 letni staż w pracy na stanowisku handlowca (lub opiekuna kluczowych klientów) w firmie o podobnym profilu.

To oferujemy

  • będziesz mógł błyskawicznie wcielić swoje odważne pomysły w życie,

  • doświadczysz pracy w firmie z kulturą organizacyjną opartą na przedsiębiorczości, samodzielności i dynamice rozwoju,

  • znajdziesz przestrzeń do wyrażania niezależności i nieustannego rozwoju Twojego potencjału,

  • zostaniesz ważnym współtwórcą naszej ambitnej misji digitalizowania świata,

  • w zamian otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w nowoczesnym biurze, do którego w poniedziałki przychodzi się z przyjemnością! Regularne zajęcia z nativem, kawę w przyjaznym, twórczym i pełnym energii towarzystwie, a ponieważ w piątki kończymy wcześniej (i nikt nie musi tego odrabiać) – możemy przejść się razem na siłownię!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • jeden krótszy dzień pracy

ENGAVE S.A.

Engave jest firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem w dostarczaniu zaawansowanych usług w branży IT. Wraz ze zmieniającym się światem cyfryzacji i technologii – ewoluowała również nasza droga rozwoju biznesowego.

Rozwijamy nową linię biznesową w obszarze transformacji cyfrowej przedsiębiorstw, tworząc platformę strategicznego doradztwa technologicznego - to ekosystem produktów i usług doradczych, wspierających MŚP i korporacje w przeprowadzaniu transformacji cyfrowej kluczowych obszarów ich biznesu.

W Engave celujemy w przedsiębiorcze, otwarte na innowacje umysły i zwinność w biznesie. Szukamy ludzi, dla których ważna jest samodzielność i ciągły rozwój w środowisku pracy.

Przewiń do profilu firmy

Nasz wymarzony kandydat posiada komplet cech, które pomogą mu w realizacji projektów, opartych na współpracy całego zespołu i swobodzie działania:

  • umiejętność analitycznego myślenia - czyli rozpoznawania potrzeb klienta i doboru właściwego rozwiązania,

  • dociekliwość - czyli umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • zaradność - czyli umiejętność analizowania problemu i znajdowania sposobów jego rozwiązania

  • odpowiedzialność - czyli realizacja zadań zgodnie z najlepszymi praktykami

  • otwartość - czyli pozytywne nastawienie do świata i innych ludzi,

  • dyscyplina - czyli stosowanie się do wewnętrznych standardów i procedur,

  • ambicja - czyli chęć nauki,

  • skrupulatność i konsekwencja w dążeniu do celu.

PODEJMIESZ WYZWANIE?

#digitalexperience #digitalchampions #digitaltransformation #digitalstrategy #doradztwotechnologiczne #cyfrowatransformacja #joinus #bestteamever #dreamteam #employerenterpreneurship