Logo Pracuj.pl

Key Account Manager - j. angielski

LUG Light FactoryO firmie

  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych
  • budowanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami na rynkach
  • monitorowanie konkurencji (cen, działań marketingowych i handlowych)
  • współpraca z dystrybutorami LUG LF, architektami, firmami wykonawczymi oraz biurami projektowymi

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • min 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte odpowiednimi wynikami
  • doświadczenie w pracy na rynku B2B
  • doświadczenie w pracy na systemach ERP
  • łatwość nawiązywania kontaktów handlowych
  • znajomość rynku oświetleniowego będzie istotnym atutem
  • bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • znajomość obsługi programów pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku

Aplikacje (list motywacyjny oraz CV) prosimy przesłać w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia z dopiskiem " 06/12/KAM" pod przycisk Aplikuj.

Firma LUG Light Factory Sp. z o.o. należy do ścisłej czołówki producentów opraw przemysłowych i dekoracyjnych w Polsce. Nasze przedsiębiorstwo przeszło ewolucyjną drogę od kilkunastoosobowej firmy o znaczeniu lokalnym do spółki akcyjnej, która aktualnie kreuje nowatorskie rozwiązania produktowe i projektowe w zakresie techniki świetlnej.

Aktualne oferty pracodawcy
06/12/KAM

Key Account Manager - j. angielski, Zielona Góra