Logo Pracuj.pl

Key Account Manager – Jednostki Samorządu Terytorialnego

EXATELO firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie współpracy i utrzymywanie relacji z jednostkami samorządu terytorialnego i jednostkami im podległymi.
  • Sprzedaż usług zgodnie z przyjętymi planami sprzedaży oraz przygotowywanie raportów z realizacji tych planów.
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży - ofertowanie, negocjacje, kontraktowanie i nadzorowanie wdrożenia usług.
  • Monitorowanie informacji o przetargach publicznych ogłaszanych na rynkach jednostek samorządu terytorialnego.
  • Budowanie relacji z klientami oraz dbanie o wizerunek firmy u klientów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów sprzedażowych dla Klientów Kluczowych w tym: realizacja planów sprzedażowych, przygotowanie ofert i prezentacji handlowych, prowadzenie negocjacji
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność analizy danych i raportowania
  • Umiejętność analizy rynku i potencjału klienta
  • Znajomość najnowszych trendów na rynku telekomunikacji, IT i Cybersecurity
  • Nastawienie na kreatywne poszukiwanie rozwiązań, realizację celów i współpracę
  • Znajomość MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość rynku operatorskiego w Polsce
  • Doświadczenie we współpracy z klientami z Samorządu Terytorialnego
  • Certyfikaty sprzedażowe związane z producentami rozwiązań IT i cybersecurity

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w firmie z branży ICT/telco/cyber
  • Pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna w tym pakiet stomatologiczny i swoboda leczenia, karnet sportowy)
  • Benefity socjalne i oferty pracownicze
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Samochód służbowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji

1

Analiza aplikacji

2

Spotkanie rekrutacyjne (HR + przełożony)

3

Feedback

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

1. Przeanalizujemy Twoją aplikację

2. Jeśli Twoje kompetencje wpiszą się w nasze oczekiwania spodziewaj się telefonu od Sylwii z zespołu HR

3. Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę czeka Cię spotkanie online na platformie ZOOM z Sylwią oraz przełożonym - Jackiem - Dyrektorem Departamentu Nowych Rynków

4. Informację zwrotną otrzymasz niezależnie od decyzji

Wyślij swoje CV i dołącz do #teamEXATEL 🛰!

EXATEL to polska firma telekomunikacyjna od 30 lat świadcząca kompleksowe usługi z zakresu telekomunikacji w dowolnym miejscu w Polsce dla operatorów, biznesu i sektora publicznego. Korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych technologii. EXATEL to nie tylko ponad 21 800 km sieci. To połączenie telekomunikacji z innowacją. Od kilku lat prowadzimy działania R&D w obszarze ICT tworząc własne rozwiązania, takie jak urządzenia sieciowe (SDN) oraz oprogramowanie dla cyberbezpieczeństwa (TAMA- własny antyDDoS). Realizujemy również wsparcie dla klientów zewnętrznych w obszarze SOC i planujemy aktywnie uczestniczyć w rozbudowie sektora kosmicznego w Polsce. Już dziś świadczymy usługi łączności satelitarnej w oparciu o własny teleport.

Key Account Manager – Jednostki Samorządu Terytorialnego, pomorskie