Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Key Account Manager (język niemiecki i angielski)

SandexO firmie

  • Łomianki

    Łomianki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii sprzedaży produktów firmy na rynkach Europejskich.

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz kontakt z obecnymi klientami, budowanie relacji i dbanie o dobry wizerunek firmy.

  • Prowadzenie negocjacji handlowych.

  • Współpraca w zakresie realizacji celów sprzedażowych z klientami zagranicznym.

  • Obsługa zamówień od klientów zagranicznych: przygotowanie/ weryfikowanie i nadzór nad realizacją.

  • Współpraca w zakresie przygotowania aktywności promocyjnych dla klientów zagranicznych.

  • Monitorowanie poziomu realizacji sprzedaży.

  • Współpraca z powiązanymi działami (produkcja, logistyka, księgowość).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług - warunek konieczny.

  • Biegła znajomość niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikację biznesową oraz języka angielskiego na poziomie dobrej komunikacji – warunek konieczny.

  • Są ambitne i nastawione na realizację zadań.

  • Potrafią budować długofalowe relacje z kluczowymi klientami.

  • Są samodzielne w działaniu, skoncentrowane na wynikach sprzedażowych.

  • Mają wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne, potrafią pracować pod presją czasu.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę plus system prowizyjny.

  • Nieformalną atmosferę pracy

  • Profesjonalny zespół

  • Stabilne warunki pracy w organizacji działającej od ponad 20 lat.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Sandex

Producent oraz importer upominków reklamowych poszukuje osoby do swojego zespołu. Mamy solidną ugruntowaną pozycje na rynku upominków reklamowych. Zdobyliśmy ją dobrą jakością, korzystnymi cenami i terminowością. Działamy od 1996 roku i stale inwestujemy w rozwój naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować:

  • Poszerzysz wiedzę w zakresie produkcji materiałów reklamowych.

  • Weźmiesz udział w międzynarodowych oraz krajowych targach i nowoczesnych szkoleniach branżowych i rozwojowych.

  • Dostaniesz narzędzia do rozwoju swoich kompetencji w najdynamiczniejszej branży.