Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Key Account Manager

Bell Sp. z o.o.O firmie

  • Józefów (pow. otwocki), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Bell jest uznanym producentem i dystrybutorem kosmetyków kolorowych,
która szczyci się produktami o najwyższym światowym standardzie.
Niezmiennie od kilkunastu lat Bell jest niezaprzeczalnym liderem wśród polskich marek kosmetycznych
pod względem popularności oraz sprzedaży. W związku z dynamicznym rozwojem firmy,
poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie cenników handlowych
  • Koordynacja projektów i realizacja zleconych samodzielnych zadań
  • Opieka nad dokumentacją handlową
  • Przygotowywanie dokumentacji handlowej na spotkania z klientami
  • Codzienne wsparcie Działu Sprzedaży w bieżących zadaniach

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) - WARUNEK KONIECZNY
  • Pewność siebie, samodzielność i skuteczność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B - WARUNEK KONIECZNY
  • Umiejętność działania pod presją, dobra organizacja pracy
  • Kreatywność, operatywność i elastyczność
  • Zmysł organizacyjny, racjonalne myślenie

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • dużą samodzielność
  • umowę o pracę;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
  • narzędzia pracy;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;

Ogłoszenie archiwalne