Oferta pracy

Key Account Manager (KAM)

Sarantis Polska S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Kierownik ds. Kluczowych Klientów odpowiedzialny będzie za tworzenie i realizację długofalowej strategii współpracy z klientami sieciowymi na terenie całego kraju,

  • realizacja celów sprzedażowych,

  • ustalanie strategii długofalowej współpracy z powierzonymi klientami,

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • planowanie akcji promocyjnych,

  • analiza działań konkurencji i sytuacji rynkowej,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku w firmie z sektora FMCG – warunek konieczny,

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie,

  • znajomość rynku oraz zasad współpracy z międzynarodowymi sieciami handlowymi,

  • doświadczenie we współpracy z sieciami dyskontowymi

  • wysokie zdolności negocjacyjne i sprzedażowe,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • zorientowanie na wyniki – poparte sukcesami,

  • pro aktywność i samodzielność w działaniu,

  • dojrzałość biznesowa i odpowiedzialność,

  • czynne prawo jazdy KAT.B.

To oferujemy

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz umiejętności,

  • pracę ze znanymi markami i realny wpływ na strategię ich sprzedaży w obsługiwanym obszarze,

  • dużo ambitnych wyzwań i udział w ciekawych projektach,

  • zestaw narzędzi biznesowych niezbędnych do pracy ( samochód służbowy, laptop, telefon),

  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport).

  • świetną atmosferę pracy w ambitnym zespole,

  • miejsce parkingowe dla każdego pracownika,

  • dobrą kawę !

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Sarantis Polska S.A.

Jesteśmy liderem polskiego rynku FMCG w kategorii artykułów gospodarstwa domowego i jedną z wiodących firm w segmencie kosmetyków masowych. Należymy do międzynarodowej grupy kapitałowej działającej na kilkunastu rynkach europejskich.W portfolio naszych produktów znajdują się m.in.: Jan Niezbędny, STR8, C-Thru, Luksja i Kolastyna - zdobywcy prestiżowych nagród takich jak: Superbrands, Konsumencki Lider Jakości, Perły Rynku Kosmetycznego, Qltowy Kosmetyk.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Piaseczno (okolice Warszawy)

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji klikając w przycisk „Aplikuj”

DOŁĄCZ DO NAS !!!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przysłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.