Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager (Kanał Nowoczesny)

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma PHU JAGR Sp. z o.o. będąca jednym z liderów w branży mleczarskiej w związku z planowaną rozbudową sieci sprzedaży poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

    Key Account Manager (Kanał Nowoczesny) m/f
    (home office)

    Opis stanowiska:

    • pozyskiwanie, rozwijanie współpracy oraz budowanie trwałych relacji z klientami w kanale sprzedaży nowoczesnej,
    • realizowanie założonych celów handlowych, odpowiedzialność za generowanie określonego zysku ze sprzedaży,
    • prowadzenie negocjacji handlowych,
    • przygotowywanie i realizacja budżetu,
    • koordynacja działań oraz odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych do wybranych odbiorców,
    • bieżąca opieka nad kluczowymi klientami oraz daną kategorią produktów,
    • inicjowanie nowych pozycji asortymentowych / wersji smakowych i wsparcie przy tworzeniu produktów mogących wzmocnić pozycję firmy,
    • wprowadzanie na rynek nowych produktów,
    • odpowiedzialność za organizację i monitoring akcji promocyjnych,
    • analizowanie danych rynkowych,
    • współpraca z innymi działami firmy w celu podniesienia efektywności sprzedaży i optymalizacji procesów.

    Profil kandydata:

    • bardzo dobra znajomość branży (warunek konieczny),
    • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w firmie z sektora FMCG
    • min 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu negocjacji na poziomie centralnym z sieciami handlu nowoczesnego,
    • znajomość specyfiki sprzedaży w kanale nowoczesnym,
    • poparte sukcesami umiejętności sprzedaży,
    • umiejętność prowadzenia negocjacji z kluczowymi klientami,
    • zorientowanie na rezultat,
    • zdolności analityczne,
    • doskonała organizacja pracy własnej,
    • umiejętność skutecznej komunikacji i budowania trwałych relacji,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • dyskrecja i profesjonalizm zawodowy,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikacyjnym.

    Oferujemy:

    • praca w renomowanej, rozpoznawalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość pracy na zasadzie home office, ale także w zależności od potrzeb min 2 dni w tygodniu w siedzibie Spółki,
    • stałe wynagrodzenie oraz system premiowy,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.