Oferta pracy

Key Account Manager - kanał tradycyjny

FERRO S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kluczowych klientów w kanale sprzedaży tradycyjnej: centrale zakupowe, udziałowcy,

  • analiza potrzeb klientów,

  • realizacja celów sprzedażowych;

  • wprowadzanie do oferty klientów nowych produktów w marce Ferro oraz markach dedykowanych, koordynacja procesów, doradztwo techniczne;

  • kreowanie, realizacja oraz rozliczanie działań promocyjnych;

  • bieżąca współpraca z menadżerami sprzedaży TT;

  • aktywny udział we wdrażaniu systemu klasy ERP dla Działu Sprzedaży TT;

  • proponowanie rozwiązań, testowanie, wdrażanie oraz szkolenie pracowników Działu sprzedaży TT w zakresie projektu wdrożenia systemu ERP;

  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz;

  • bieżące prace administracyjne;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • doświadczenie w zakresie wdrażania systemu klasy ERP w zakresie modułu sprzedażowego w co najmniej 1 systemie;

  • doświadczenie w obsłudze klientów z central zakupowych;

  • umiejętności analityczne;

  • samodzielność w prowadzeniu otwartych projektów;

  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy;

  • pasja i zaangażowanie w podejściu do obowiązków – zorientowanie na działanie,

  • przejawianie inicjatywy;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym;

  • język angielski – poziom min. B1;

  • prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się spółce giełdowej o międzynarodowym zasięgu;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • rabat na nasze produkty;

  • 2 dodatkowe dni wolne od pracy w ciągu roku;

  • dodatek urlopowy;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • kartę MultiSport;

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na w/w stanowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop

FERRO S.A.

Grupa FERRO to jeden z największych producentów i dystrybutorów armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży na rynkach międzynarodowych. Grupa jest w gronie największych dostawców w segmencie zarządzania ekonomicznym zużyciem wody i ekologicznymi źródłami ciepła w Europie Centralnej. FERRO prowadzi swoją działalność głównie w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Mołdawii, Bułgarii, Rosji, Białorusi, Chorwacji na Węgrzech i Litwie.

W efekcie dalszego dynamicznego rozwoju, do Grupy FERRO dołączy spółka TERMET S.A, która jest jednym z wiodących dostawców kompleksowych systemów w segmencie nowoczesnego zarządzania źródłami ciepła na rynku polskim oraz spółka Tester sp. z o.o., dostarczająca elektroniczne układy sterowania i automatyki do urządzeń gazowych.

Rozpoczęcie rekrutacji na powyższe stanowisko jest związane z rozszerzaniem działalności i oferty Grupy oraz uruchomieniem nowych segmentów sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy