Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

GoWork.pl Serwis Pracy

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 21 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacje biznesowe za pośrednictwem kontaktu telefonicznego i mailowego

  • efektywna sprzedaż profesjonalnych rozwiązań z zakresu rekrutacji oraz budowania wizerunku pracodawcy

  • identyfikacja oczekiwań i potrzeb Klientów, ofertowanie, negocjowanie i finalizowanie proces sprzedaży

  • realizacja wyznaczonych indywidualnych wyników i planów sprzedażowych w oparciu o założenia zespołu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B i pierwsze sukcesy za sobą

  • znajomość i umiejętność korzystania z technik sprzedażowych

  • umiejętność budowania relacje biznesowych w kontakcie pośrednim

  • dbałość o profesjonalizm i wysokie standardy obsługi klienta

  • konsekwencja, wytrwałość, zaangażowanie i nastawienie na CEL

  • dobra atmosfera w zespole jest dla Ciebie ważna, gdyż nie będziesz pracował sam tylko z fantastycznymi ludźmi :)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę - jesteśmy dużą i stabilną organizacją!

  • przyjemną podstawę oraz realne szanse na BARDZO WYSOKIE PREMIE!

  • ciekawy on-boarding przygotowujący do codziennej pracy

  • bogaty system szkoleń wewnętrznych

  • jasno określoną ścieżkę rozwoju

  • wsparcie, lidera i kolegów z zespołu w przyjaznym środowisku pracy

  • swobodę działania i prowadzenia negocjacji

  • work-life balance, tak abyś miał czas na swoje pasje

  • pracę zdalną, ale mamy też biuro w doskonałej lokalizacji przy Metrze - Rondo Daszyńskiego

  • dużą różnorodność i nieformalny dress code

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • konkursy z nagrodami

  • integracje

Jeżeli chcesz stać się częścią Teamu GoWork.pl, to nie zwlekaj i wyślij do mnie swoje CV! Nauczymy Cię wszystkiego czego potrzebujesz, aby osiągnąć SUKCES!

Przewiń do profilu firmy

Przebieg procesu rekrutacji:

  • Analiza aplikacji.

  • Rozmowa z Działem HR (zdalnie lub w siedzibie Firmy, ok. 40-60 minut) – chcemy Cię poznać oraz się przedstawić i porozmawiać o oczekiwaniach dotyczących pracy i tego stanowiska.

  • Test kompetencyjny – pomoże nam określić Twoje kompetencje niezbędne do pracy na tym stanowisku oraz dopasować dla Ciebie idealny zespół.

  • Spotkanie z Team Managerem Działu Sprzedaży (zdalnie lub w siedzibie Firmy, ok. 1,5 godziny) – chcemy poznać jak działasz w praktyce, mamy dla Ciebie ciekawe case study.

  • Informacja zwrotna.

Z kim będziesz pracować?

  • Grzegorz Gospodarec - Team Manager - Cześć, jestem wieloletnim managerem, który swoją pracę z zespołem buduje na wspólnocie i zaufaniu. Wspólnie odnosimy sukcesy, razem bijemy rekordy, z szacunkiem patrzymy na siebie i kreślimy plany kolejnych osiągnięć. Buduję drużynę pełną świetnych specjalistów i ekspertów. W moim zespole nigdy nie będziesz sam, za Tobą stał będę ja i cały Nasz Team. Po pracy często podróżuje i uczę się nowych rzeczy, bo nie lubię stać w miejscu, z chęcią zarażę Cię jedną z moich nowych zajawek!

  • Adrianna Tkaczyk - Team Manager - Cześć, prywatnie jestem miłośniczką podróży, muzyki i sportu. W pracy kieruje się kilkoma ważnymi dla mnie zasadami: transparentność, prawdomówność i to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Mój Team tworzą świetni eksperci, a jednocześnie wspaniali ludzie. Atmosfera jest tak samo ważna jak dążenie do wspólnego celu. Wspieramy się i pomagamy, oto nasza dewiza. Dołącz do mojego Teamu, a przeżyjesz piękną przygodę.

  • Marcin Chęsiak - Team Manager - Cześć! Jestem osobą, która współpracuje z Zespołem na relacjach i zaufaniu, bo to one zwiększają motywację do pracy. Tylko dzięki potężnemu zaangażowaniu, jesteśmy w stanie popełniać błędy, które edukują i przenoszą się przyszłościowo na oczekiwane rezultaty. Prywatnie pasjonuję się gra w szachy i warcaby, a w wolnych chwilach biegam i słucham szeroko pojętej muzyki elektro, house i klubowej. Zapraszam Cię do współpracy!