Oferta pracy

Key Account Manager

OLX Praca at OLX Group

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż rozwiązań OLX Praca, pozyskiwanie nowych klientów na terenie województwa śląskiego i łódzkiego,

  • Odpowiedzialność za rozwój portfela stałych klientów serwisu,

  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych i operacyjnych,

  • Organizowanie i prowadzenie spotkań sprzedażowych z klientami,

  • Bycie Ambasadorem marki OLX Praca,

  • Budowanie partnerskich relacji i konsultacje z kluczowymi klientami na wszystkich poziomach organizacji (od pracowników HR do kadry zarządzającej).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży z Klientem biznesowym,

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów e-commerce (doświadczenie w sprzedaży produktów rekrutacyjnych będzie dodatkowym atutem),

  • Udokumentowana ścieżka sukcesów i doświadczeń w obszarze sprzedaży,

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,

  • Umiejętność rozwijania długofalowych relacji z kluczowymi klientami,

  • Proaktywna, zorientowana na cel postawa,

  • Optymizm w działaniu,

  • Umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem i priorytetyzacja zadań,

  • Dobre zrozumienie modeli reklamowych online,

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Umowa o pracę z bogatym pakietem benefitów,

  • Auto służbowe oraz inne niezbędne narzędzia pracy (laptop MacBook, telefon), do pracy w terenie i zdalnie (nie mamy biura w tym regionie),

  • Wyjątkowa okazja, aby stać się częścią zwycięskiego zespołu i szybko rozwijającej się firmy, która ma wpływ na codzienne życie milionów użytkowników, umożliwiając transakcje typu win-win,

  • Swobodne i nieformalne środowisko, w którym osiąganie celów jest ważniejsze niż zasady i hierarchia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak pracuje się w Grupie OLX sprawdź https://www.facebook.com/PracujwGrupieOLX/

*Wszystkie określenia wyrażone w formie męskiej odnoszą się w jednakowym stopniu do pozostałych płci i nie mają na celu jakiejkolwiek dyskryminacji.

Grupa OLX to najszybciej rozwijająca się sieć platform e-commerce na świecie. Każdego miesiąca ułatwiamy życie ponad 300 milionów ludzi, w ponad 30 krajach, na 5 kontynentach. Kształtujemy przyszłość handlu, odnajdując ukrytą wartość we wszystkim, co nas otacza. Każdego dnia pomagamy ludziom kupować i sprzedawać samochody, znaleźć pracę, wymarzone mieszkanie i jego wyposażenie oraz wiele, wiele więcej Jesteśmy różnorodną społecznością, składającą się z ponad 10 tys. utalentowanych profesjonalistów. Wspólnie tworzymy organizację, w której każdy głos jest ważny. W Polsce nasza mocna reprezentacja to OLX, Otodom, Otomoto, Fixly i 321 Sprzedane. Więcej informacji znajdziesz na: www.olxgroup.com

OLX- dynamicznie rozwijający się globalny serwis ogłoszeniowy w Internecie, poszukuje skutecznej i zmotywowanej osoby na stanowisko Key Account Manager, która dołączy do naszego zespołu sprzedaży. Osoba ta będzie odpowiedzialna za rozwój relacji z klientami na terenie województwa śląskiego i łódzkiego. Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Przewiń do profilu firmy