Key Account Manager

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 24.06.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 24.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Region: woj. wielkopolskie, opolskie, śląskie, dolnośląskie.
    Miejsce pracy: Katowice

    W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko Key Account Manager.
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż w woj. wielkopolskim, opolskim, śląskim, dolnośląskim.

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja założonych planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w kanale B2B – w różnorodnych gałęziach przemysłu
    • Utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami oraz zwiększanie ich wolumenu zakupowego
    • Skuteczne definiowanie potrzeb klientów oraz dostarczanie kompleksowych rozwiązań
    • Przygotowywanie ofert oraz samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych
    • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami firmy w polskim oddziale oraz z centralą w Niemczech
    • Bieżące analizy rynku, działań konkurencji oraz sprzedaży na podległym regionie
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez aktywności handlowe na podległym regionie.

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym
    • Doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B w obszarze elementów złącznych, elektronarzędzi, narzędzi ręcznych lub produktów BHP będzie dodatkowym atutem
    • Silna orientacja na realizację wyznaczonych celów oraz poszukiwanie efektywnych rozwiązań sprzedażowych
    • Doskonała umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji biznesowych
    • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne
    • Gotowość do dłuższego pobytu w Centrali firmy w Bad Mergentheim (Niemcy) w celu szkoleniowym
    • Znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • Prawo jazdy kat. B
    • Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, lubuskie, opolskie, śląskie, dolnośląskie
    • Wykształcenie minimum średnie.

    Oferujemy:

    • Satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w grupie profesjonalistów w firmie o globalnym zasięgu. Würth Industrie Service GmbH & Co. KG z siedzibą w Bad Mergentheim w Niemczech i jest jednym z największych na świecie dystrybutorów przemysłowych
    • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych: szkolenie w centrali firmy w Bad Mergentheim (Niemcy)
    • Przyjazną atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku niemieckim lub angielskim klikając w przycisk aplikowania.

    ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO

    ZESPOŁU!

    Würth Industrie Service GmbH & Co. KG należąca do Grupy Würth, jest dostawcą niezawodnych, zautomatyzowanych rozwiązań w obszarze dostaw części kategorii C do przedsiębiorstw przemysłowych.

    W tej dynamicznie rozwijającej się rodzinnej firmie pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Silny duch współpracy, dobre samopoczucie

    każdego pracownika oraz koleżeńska atmosfera są dla nas bardzo ważne. Właśnie dlatego z szacunkiem, uznaniem i wdzięcznością odnosimy

    się do wykonanej pracy. Warto poznać naszą firmę i jej pracowników!

    JA BYM TO ZROBIŁ

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez Würth Industrie Service swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ta zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania. Dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chce Pani/Pan, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Pani/Panu, proszę ich nie zamieszczać w swoich dokumentach. Pani/Pana zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Może Pani/Pan ją cofnąć w dowolnym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Würth Industrie Service przed cofnięciem zgody.

    Jeżeli chce Pani/Pan brać udział w rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a także na inne stanowiska, które mogą być prowadzone w przyszłości przez naszą firmę proszę koniecznie załączyć w swoim CV klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, w bieżącym procesie rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Würth Industrie Service zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

    Würth Industrie Service GmbH & Co. KG • Nicole Fischbach • Industriepark Würth, Drillberg • 97980 Bad Mergentheim • T +49 7931 91-1933 • [email protected] • www.wurth-industry.pl