Oferta pracy

Key Account Manager / Kierownik ds. Klientów Kluczowych

HANDEN Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
HANDEN Sp. z o.o. jest spółką obrotu gazem oraz energią elektryczną należącą do znaczącego koncernu europejskiego VNG AG. HANDEN posiada wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowaną pozycję na Polskim rynku energetycznym. W ramach grupy kapitałowej w Polsce obsługuje wielotysięczną bazę klientów.

W wyniku rozwoju segmentu biznesowego klientów kluczowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami, doradztwo,
  • Negocjowanie indywidulanych kontraktów z klientami,
  • Przygotowywanie i zawieranie umów (Gaz i Energia Elektryczna ) ,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Współpraca w dziedzinie dostaw energii i prądu, analizowanie potrzeb klientów oraz współpraca przy budowaniu oferty na dostawy gazu i prądu.

Oczekiwania:

  • Znajomość funkcjonowania Rynku Gazu i Energii Elektrycznej,
  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży w segmencie energii elektrycznej lub gazu,
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z potencjalnymi klientami,
  • Bardzo dobra obsługa komputera,
  • Sumienność, odpowiedzialność,
  • Dyspozycyjność, motywacja do osiągania celów,
  • Znajomość jeżyka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat lub umowę B2B ( do indywidualnych uzgodnień ),
  • Narzędzia pracy ( komputer, laptop, samochód ).
  • Mechanizm premiowy,
  • Rozwój kompetencyjny w ramach grupy kapitałowej ,
  • Wymianę doświadczeń na poziomie międzynarodowym,
  • Zaplecze i wsparcie ze strony działu Trading/Back Office,
  • Szkolenia produktowe oraz wsparcie marketingowe,

Benefity:

  • pakiet prywatnej opieki zdrowotnej
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • fundusze pracownicze

Wszystkich spełniających wymagania i zainteresowanych powyższym stanowiskiem prosimy o składanie aplikacji do 28 lutego 2021 roku.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji o pracę, w szczególności w moim CV, dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonej przez HANDEN Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-672), przy ul. Domaniewskiej 37.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne