Oferta pracy

Key Account Manager - Kierownik ds. Kluczowych Klientów

TART PL. SP. Z O.O.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
TART PL. Sp. z o.o. specjalizuje się w doradztwie w zakresie wyboru najlepszego sposobu pakowania. Asortyment firmy obejmuje środki antykorozyjne VpCI Cortec oraz materiały biodegradowalne Envira. Naszą kadrę stanowią wysoko wykwalifikowani doświadczeni pracownicy. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Głównym celem firmy TART PL. Sp. z o.o. i  całego holdingu TART jest  spełnianie wymagań naszych klientów dotyczących jakości i niezawodności  dostaw oraz  profesjonalnych usług doradczych w zakresie materiałów opakowaniowych.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy osób, które chciałyby do nas dołączyć
i wraz z nami osiągać sukcesy. Aktualnie prowadzimy rekrutację do Działu Sprzedaży na stanowisko:

KEY ACCOUNT MANAGER - KIEROWNIK DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

Miejsce pracy: województwo dolnośląskie, wielkopolskie, łódzkie

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • identyfikowanie potrzeb i oczekiwań klientów
  • utrzymywanie i rozwój sprzedaży u aktualnych klientów
  • realizacja planów sprzedaży
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w relacjach z klientami i partnerami zewnętrznymi
  • raportowanie zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
  • minimum 2 letnie doświadczenie w sektorze B2B
  • preferowani kandydatki/ci z branzy opakowaniowej lub pokrewnej
  • praktyczna znajomość Pakietu MS Office
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej stabilnej i renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia produktowe
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, laptop)
Aplikacje (CV i list motywacyjny)
prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Przetwarzanie danych osobowych będzie przeprowadzane przez firmę TART PL. SP. Z O.O., NIP: 5732468662, REGON: 008281441 (administrator danych).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy