Logo Pracuj.pl

Key Account Manager / Kierownik ds. Kluczowych Klientów

EMPIRE Pharma Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży w kanale Nowoczesnym i Tradycyjnym
  • Budowanie relacji z obecnymi kontrahentami,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Przełożenie strategii sprzedażowej na konkretne działania operacyjne,
  • Prowadzenie samodzielnych negocjacji i zawieranie kontraktów z kluczowymi klientami firmy,
  • Współpraca z działem marketingu przy planowaniu i realizacji akcji promocyjnych dla klientów,
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji i wyników marki,
  • Sporządzanie analiz i przygotowywanie raportów z rekomendacjami dotyczącymi rozwoju współpracy z poszczególnymi klientami
  • Raportowanie do Zarządu Firmy.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość rynku kosmetycznego,
  • Doświadczenie we współpracy z sieciami z rynku nowoczesnego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętości interpersonalne,
  • Odpowiednia autoprezencja,
  • Determinacja i gotowość do wyzwań,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o wybraną formę zatrudnienia (proponujemy zarówno umowę o pracę, jak i kontrakt B2B),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe,
  • Motywujący system premiowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Samodzielność w działaniach oraz duży wpływ na kształtowanie rozwoju firmy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnątrz struktury firmy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

EMPIRE Pharma Sp. z o.o.

Firma EMPIRE Pharma Sp. z o.o. od 2014 roku zajmuje się produkcją, promocją i sprzedażą profesjonalnych kosmetyków do gabinetów medycyny estetycznej, gabinetów kosmetycznych i hurtowni.

OPIS STANOWISKA:

Key Account Manager / Kierownik ds. Kluczowych Klientów, opolskie