Oferta pracy

Key Account Manager - Kierownik ds. kluczowych klientów

Klient Pracuj.plO firmie

  • Parczew, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Zadania:

  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami,
  • negocjowanie i finalizowanie umów z sieciami detalicznymi,
  • opracowanie i wdrażanie strategii sprzedażowych,
  • aktywna sprzedaż produktów,
  • przygotowanie ofert sprzedaży,
  • sporządzanie raportów i analiz sprzedażowych,
  • współuczestnictwo w działaniach promocyjnych i marketingowych.

Oczekiwania:

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta B2B,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • umiejętność ustalania priorytetów i organizowania własnej pracy,
  • doświadczenie we współpracy z kupcami sieci detalicznych,
  • doświadczenie we współpracy ze sklepami wielkopowierzchniowymi,
  • konsekwencja w dążeniu do celu,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, w tym znajomość MS Excel,
  • gotowość do podróży służbowych (wizyty u klientów, targi),
  • wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę pełną ciekawych wyzwań,
  • dużą samodzielność i wpływ na kreację marki,
  • wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (stała pensja + system premiowy),
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy