Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager / Kierownik ds. kluczowych klientów

FHP-VILEDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Puławska 182, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Puławska 182

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie współpracą z kluczowymi klientami z kanału Supermarket, C&C oraz B2B

  • Realizacja planów sprzedażowych zgodnie ze strategią firmy

  • Budowanie długoterminowych relacji biznesowych

  • Przygotowywanie i wdrażanie planów promocyjnych

  • Prezentacja i wprowadzanie do oferty klienta nowych produktów

  • Negocjacje handlowe, ustalanie warunków oraz kontrolowanie przebiegu ich realizacji

  • Ścisła współpraca z działami: Marketingu, Logistyki i Finansów

  • Odpowiedzialność i kontrola procesu współpracy z klientem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we współpracy z kluczowymi klientami na stanowisku KAM w branży FMCG

  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymania kontaktów z klientami oraz współpracownikami

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole

  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)

  • Dobrą lokalizację biura z miejscem parkingowym przy Metrze Wilanowska

Freudenberg jest globalną grupą technologiczną, działająca w 60 krajach i zatrudniająca 49.000 pracowników, która wspiera swoich klientów i społeczeństwo poprzez przyszłościowe innowacje. Wraz z partnerami, klientami i grupą naukowców Grupa Freudenberg rozwija najnowocześniejsze technologie i dostarcza doskonałe produkty oraz rozwiązania i usługi dla ponad 40 segmentów rynku. Kultura naszej firmy jest innowacyjna, oparta na zaufaniu i uczciwości, otwartości i wzajemnym szacunku.

Jedną z grup biznesowych Grupy Freudenberg jest Freudenberg Home and Cleaning Solutions. Jest to wiodąca międzynarodowa firma zajmująca się markowymi produktami i systemami czyszczącymi, a także produktami do prania. Produkty są sprzedawane pod markami Vileda®, Vileda Professional®, O-Cedar®, Oates, Gimi®, Wettex, Gala® i Marigold®.

Przewiń do profilu firmy