Oferta pracy

Key Account Manager

MPS International Sp. z o.o.

  • Bohaterów Warszawy 30, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Bohaterów Warszawy 30

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i realizowanie długoterminowych planów i celów sprzedaży dla wyznaczonej grupy klientów

  • kreowanie i realizacja polityki sprzedaży mającej na celu zacieśnianie relacji z klientami oraz intensyfikację wielkości sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych projektów i klientów

  • prowadzenie negocjacji handlowych i zawieranie umów

  • prowadzenie nadzoru nad wdrażanymi nowymi projektami

  • analizowanie i monitorowanie rynku, a zwłaszcza największych graczy rynkowych, działań konkurencji, trendów rynkowych, potencjału rynku oraz potrzeb klientów

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B

  • umiejętność proaktywnego nawiązywania współpracy i budowania relacji z klientem biznesowym

  • otwartość na współdziałanie w interdyscyplinarnych zespołach

  • umiejętność sprawnego posługiwania się Excelem oraz pracy w systemie typu ERP

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość uczestnictwa w projektach, w ramach których wykreujesz i wdrożysz produkty dla międzynarodowych marek z branży kosmetycznej

  • szerokie perspektywy rozwoju kariery i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • upominek finansowy przed Bożym Narodzeniem

  • nie pracujemy w Wigilię i w Sylwestra

  • darmowe szczepienia

  • impreza mikołajkowa

W MPS International, który jest wiodącym producentem kosmetyków, opakowań z tworzyw sztucznych oraz środków czystości, możesz wyznaczać nowe kierunki i rozwinąć swoją karierę. Właśnie dlatego za projekty odpowiadasz już od samego początku. Nasze wyjątkowe kosmetyki, produkowane dla właścicieli marek z całego świata, to Twoja szansa na rozwój zawodowy i przecieranie nowych szlaków. Jeżeli jesteś aktywny, otwarty i potrafisz myśleć poza schematem oraz celnie identyfikować potrzeby klienta biznesowego, skorzystaj z szansy tworzenia wraz z nami przyszłości branży kosmetycznej!

Przewiń do profilu firmy