Oferta pracy

Key Account Manager

Lark Leisure Homes

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizacja polityki handlowej oraz marketingowej przedsiębiorstwa,

  • utrzymywanie kontaktów i budowa dobrych długotrwałych relacji z dotychczasowymi klientami Firmy,

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów zainteresowanych ofertą,

  • udział w targach i wystawach krajowych i międzynarodowych,

  • współpraca z dystrybutorami,

  • analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji,

  • sporządzanie ofert we współpracy z Działem Projektowym,

  • monitorowanie i koordynacja realizacji zamówień handlowych,

  • raportowanie wyników sprzedaży do Zarządu Spółki.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w branży budowlanej/instalacyjnej lub doświadczenie w sprzedaży produktu technicznego (warunek konieczny),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny),

  • wysoko rozwinięte umiejętności nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • wykształcenie min. średnie.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży domów mobilnych i szkieletowych lub turystyce kempingowej,

  • znajomość drugiego języka europejskiego w stopniu zaawansowanym,

  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta.

To oferujemy

  • zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • elastyczną formę współpracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja za sprzedaż,

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, laptop).

LARK Leisure Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Darłowie to najnowocześniejsza w Europie Środkowo-Wschodniej fabryka domów modułowych, szkieletowych i mobilnych

Nasze produkty zostały wyróżnione wieloma prestiżowymi nagrodami, a jakość potwierdzona najważniejszymi na rynku certyfikatami.

W związku z bardzo intensywnym rozwojem naszej Firmy poszukujemy wysoce zmotywowanej osoby do pracy w siedzibie Firmy w Darłowie na stanowisku:

KEY ACCOUNT MANAGER

Liczba wakatów: 3

Przewiń do profilu firmy