Oferta pracy

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy

    Key Account Manager

    ARXO firmie

    • Kraków, małopolskie

    • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
    • Umowa o pracę
    • Pełny etat
    • Specjalista (Mid / Regular)
    Wyłączny dystrybutor europejskiego producenta okuć okiennych i drzwiowych, w związku z ekspansją na rynek Polski prowadzi rekrutację na stanowisko Key Account Manager.

    Key Account ManagerNumer ref.: Lokalizacja: cała Polska

    Zadania:

    • Realizowanie założonych celów sprzedażowych
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Prezentacja oferty handlowej
    • Negocjowanie warunków sprzedaży i obsługę transakcji
    • Wsparcie techniczne i szkolenia

    Wymagania:

    • Minimum 3 letnie doświadczenie w branży stolarki okiennej i drzwiowej
    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
    • Umiejętności organizacyjne i analityczne
    • Łatwość nawiązywania kontaktów
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych
    • Mile widziane doświadczenie z zakresu okuć okiennych lub drzwiowych

    Oferujemy:

    • Dużą samodzielność w działaniu ( Home Office )
    • Możliwość rozwoju i awansu w nowo organizowanych strukturach firmy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz system prowizyjny)
    • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
    • Szkolenia techniczne
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dodatnie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz mojego wizerunku zawartych w odpowiedzi na ofertę pracy przez Alveus Sp. z o.o. (ul. Słoneczna 155a; 05-506 Lesznowola) dla potrzeb procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku”.

    Ogłoszenie archiwalne