Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Key Account Manager

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta międzynarodowej grupy chemicznej, będącej w dynamicznym wzroście którego skutkiem jest m.in zwiększanie struktur sprzedażowych poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Key Account ManagerNumer ref.: Key/23/09/2020/NG-S&M

Zakres zadań:

  • Budowanie relacji biznesowych z dystrybutorami i wsparcie sił sprzedażowych w osiąganiu celów sprzedażowych w danym regionie,
  • Zarządzanie kontraktami w celu realizacji celów sprzedażowych - negocjowanie umów z dystrybutorem, wolumen produktów, ceny, ustalanie harmonogramu realizacji w zakresie zatwierdzonym przez kierownika sprzedaży
  • Zarządzanie komunikacją między kluczowymi dystrybutorami a zespołami wewnętrznymi
  • Tworzenie rocznych i długoterminowych planów sprzedaży dla dystrybutorów w celu wygenerowania wzrostu sprzedaży.
  • Analiza klientów celem dostosowania oferty i rozwiązań będących odpowiedzią na ich potrzeby ; monitoring rynku i konkurencji

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość branży i technologii środków ochrony roślin (min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku)
  • Doświadczenie we współpracy z dystrybucją
  • Wykształcenie – preferowane agrotechniczne, rolnictwo lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość rynku AGRO,
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z klientami/dystrybutorami

Oferta:

  • Dostęp do szkoleń, możliwość podnoszenia kompetencji
  • System premiowy
  • Benefity: Luxmed, multisport, ubezpieczenie na życie
  • Narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon, tablet
  • Zakres terytorialny – południowa część Polski 5 województw
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne