Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Key Account Manager

VSoft S.A.O firmie

  • Puszkarska 7J, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

VSoft S.A.

Puszkarska 7J

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • rozwój projektów u obecnych klientów firmy,

  • budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami,

  • analiza i dostosowywanie rozwiązań do potrzeb klientów,

  • kreowanie i wdrażanie nowych obszarów sprzedażowych,

  • prowadzenie negocjacji i zawieranie umów handlowych,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami do Zarządu spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub ekonomicznym,

  • doświadczenie w zakresie sprzedaży oprogramowania dedykowanego dla branży windykacyjnej,

  • znajomość rynku B2B oraz rozwiązań konkurencji,

  • umiejętność negocjowania umów handlowych w zakresie oprogramowania dedykowanego,

  • umiejętność pracy zorientowanej na cele,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność analizy rynku oraz strategicznego myślenia,

  • zdolności prezentacyjne,

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole i fantastyczną atmosferę,

  • realny wpływ na rozwój firmy i możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • system premiowy,

  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju własnych kompetencji,

  • prywatną opiekę medyczną, karnet sportowy i ubezpieczenie na życie,

  • elastyczne godziny pracy,

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),

  • darmowy parking i świetnie skomunikowaną lokalizację,

  • imprezy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Zadanie rekrutacyjne

3

Spotkanie on-line

VSoft S.A.

VSoft to ludzie!

Jesteśmy producentem profesjonalnych rozwiązań IT dla branży finansowej. Od wielu lat tworzymy autorskie oprogramowanie dostosowane do potrzeb biznesu, stawiając na połączenie wiedzy i doświadczenia oraz najnowszych technologii. Nasz zespół tworzą profesjonaliści wierzący, że wspólnie jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i dobrze się przy tym bawić. Ze względu na ciągły rozwój, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Manager. Dowiedz się o nas więcej na stronie www.vsoft.pl.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży oprogramowania dedykowanego dla branży finansowej, w szczególności w zakresie systemów dla windykacji, jesteś komunikatywny, otwarty i lubisz pracę zorientowaną na cele – to właśnie Ciebie szukamy!