Logo Pracuj.pl

Key Account Manager

GRAITEC Sp. z o.o.O firmie

GRAITEC Sp. z o.o.

Walerego Eljasza Radzikowskiego 47d

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych zleceń i budowanie trwałych relacji z obecnymi kontrahentami,
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Realizacja powierzonych planów sprzedażowych,
  • Systematyczne planowanie i raportowanie działań w systemie CRM,
  • Stałe doradztwo i wsparcie techniczne obsługiwanych kontrahentów,
  • Prowadzenie prezentacji produktowych,
  • Monitorowanie działań konkurencji i rynku inwestycji budowlanych,
  • Aktywna współpraca z innymi działami Firmy,
  • Stałe podnoszenie jakości realizowanych zadań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne (kierunki inżynieryjne)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym,
  • Zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office, doświadczenie w pracy z systemem CRM będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie i znajomość branży AEC oraz lokalnego rynku biur projektowych, konstrukcyjnych i wykonawczych będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość oprogramowania CAD: Autodesk Robot Structural Analysis, Autodesk Revit, Civil 3D, Autodesk Inventor będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej Firmie o wieloletniej tradycji,
  • Atrakcyjny system wynagradzania (stała pensja podstawowa + prowizja bez górnego limitu uzależniona od osiąganych rezultatów sprzedaży),
  • Profesjonalne szkolenia wprowadzające i produktowe,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
  • Benefity pozapłacowe - prywatny pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania doświadczenia przy współpracy z najlepszymi specjalistami w branży.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Firma Graitec sp. z o.o., odział w Krakowie, będąca częścią międzynarodowej Grupy Graitec – światowego lidera specjalizującego się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu architektury i budownictwa.

Jeśli jesteś energiczną osobą, która wie, jak pracować z klientem, a pojęcia, takie jak: KPI, pipeline, CRM, upsell, nie są Ci obce, prześlij nam CV. Pomimo szalejącej pandemii rozwijamy się i potrzebujemy handlowca z krwi i kości, który uzupełni nasz zespół sprzedażowy. Jeśli dodatkowo wiesz, co to Consultative Selling, będziesz miał dużego plusa.

Key Account Manager, Walerego Eljasza Radzikowskiego 47d, Kraków