Oferta pracy

Key Account Manager

Maxto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży

  • Badanie, analiza i monitorowanie rynków w oparciu o systemy teletechniczne,

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami i partnerami firmy,

  • Pozyskiwanie nowych klientów/rynków,

  • Inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży systemów teletechnicznych

  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz,

  • Aktywne budowanie wizerunku firmy

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Sporządzanie ofert handlowych

Nasze wymagania

  • Niezbędna znajomość pakietu MS Office

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe zawierające elementy sprzedaży w branży teletechnicznej lub automatyki budynkowej

  • Umiejętność budowania relacji z klientem,

  • Umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych

  • Dobra organizacja pracy

  • Wysoka motywacja oraz nastawienie na osiąganie zamierzonych celów

  • Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość współpracy z kluczowymi klientami i udziału w największych projektach na rynku

  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

Maxto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

MAXTO jest uznanym na polskim rynku integratorem systemów IT działającym od 2003 roku.

Oferujemy szeroką gamę niezawodnych rozwiązań z zakresu: Oprogramowania, Infrastruktury IT oraz Integracji Systemowej. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu. Nasze działania obejmują konsultacje, integrację, projektowanie, wdrożenie rozwiązań IT, a także późniejszy serwis i utrzymanie.

Przewiń do profilu firmy